Hlavní navigace

vstupní prohlídka

  • (neregistrovaný) 81.30.237.---

    28. 5. 2007 13:18

    Jsou vstupní prohlídky povinné? Dle jakého zákona? Můžu na ně poslat zaměstnance, kteří jsou již 3 měsíce v prac.poměru? Moc díky za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 5. 2007 16:31

      Zuzana (neregistrovaný) 212.96.165.---

      Re: vstupní prohlídka
      Zdravotní prohlídka je povinná dle § 32 ZP
      (z.č.262/2006 Sb.). Být Vámi, pošlu tam i zaměstnance dříve nastoupené.
      Od 50-ti let věku je prohlídka povinná 1x ročně.
      Záleží na Vás, zda zaměstnancům cenu prohlídky proplatíte - není to Vaše povinnost.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).