Hlavní navigace

hodnota pracovního oblečení

  • (neregistrovaný) 84.42.167.---

    28. 5. 2007 14:43

    Jsme reklamní agentura a chceme, aby naši zaměstnanci vystupovali elegantně. Je možné hodnotu těchto nákladu (na oblek) nechat v daňových nákladech?
    A pokud pak budeme dávat příspěvky na jejich údržbu (§6, odst.7, písm.b) mají to zaměstnanci osvobozené (a ani to nepodléha ZP a SP?) a zamětnavatel to má v nákladech?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).