Hlavní navigace

PÚ- kontace+podpisy na dokladech- nutné?

  • (neregistrovaný) 90.176.61.---

    28. 5. 2007 16:14

    Je nutno uvést na dokladech kontaci a podpis odpovědné osoby za zaúčtování v podvojném účetnictví? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 5. 2007 16:31

      Ivča (neregistrovaný) 85.71.215.---

      Re: PÚ- kontace+podpisy na dokladech- nu
      Kontaci ne, podpis ano. Vše je uvedeno v § 11 odst. 1 zákona o účetnictví.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).