Hlavní navigace

prokázání vývozu zboží do 90 dní?

  • (neregistrovaný) 82.114.209.---

    28. 5. 2007 16:28

    Prosím zkušenějšího s vývozem zboží - slyšela jsem, že od 1.1.2007 je novelizována prováděcí vyhláška, která řeší prokázání vývozu nutné k doložení osvobození od DPH a na základě této změny je třeba do 90 dní od dodání zboží zajistit důkazní prostředky o vývozu - potvrzené JSD případně jiné důkazy, jinak není možné osvobodit dodání od českého DPH. Prosím, poradí mi někdo, kde bych mohla na internetu najít něco o této vyhlášce a její novelizaci? Děkuji moc předem.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 5. 2007 9:09

      VV (neregistrovaný) 62.168.13.---

      Re: prokázání vývozu zboží do 90 dní?
      Osvobození při vývozu zboží řeší §66 zákona o DPH.Nevím nic o tom, že by byl tento § změněn nebo novelizován. Ale mohlo mě to uniknout, tak kdo to zaznamenal, poraďte.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).