Re: Jaký druh prac.poměru ?
PP bych neuzavírala, musíte napsat nějaký úvazek. Při nepravidelnosti dosti problematické. DPČ lepší, možná napsat na delší období, aby byl dodržen průměr 20 hod/týden. A co napsat nejprve DPP na 150 hod. Až budou vyčerpané, pak DPČ?? ZP porušen nebude.
Re: Jaký druh prac.poměru ?
Dobrý nápad, tu DPP už jsem skoro vyčerpali. Ta byla na rozjezd. Taky uvažuji jen o DPČ i s ohledem na dovolenou a hlavně mi vrtá v hlavě ta nepravidelná práce. Děkuji Vám za odpovědi. Zuzik
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Jsme rodinná firma milující přírodu, říkají výrobci svíček
Dovolená: 10 věcí, které překvapí většinu zaměstnanců i zaměstnavatelů
Přišel vám e-mail či SMS s „aktualizací informací o zdravotním průkazu“? Jde o podvod
Tiché víno do 500 Kč bude opět jako dar daňově uznatelné
Podpora i pochybnosti a kritika: Jak sociální sítě prožívaly ničivý požár ve Zlíně
Jak bude vypadat EET 2.0 a doprovodné daňové změny? Připravili jsme detailní přehled
29. 5. 2007 17:20
Ahoj, holky a klucí, potřebuji pár Vašich názorů, abych mohla vybrat tu nejideálnější variantu.
S.r.o. chce zaměstnat pracovníka-řidiče jiné organizace, bude mít pro něj 1-2x měsíčně jízdu ven- nepravidelně. Toho hlavního zaměstnavatele neřešte, to je domluvené.
Chtěla bych od Vás pomoci, jak toto zaměstnání nejlépe pokrýt, aby nebyl ztrátný ani zaměstnanec a ani s.r.o. atd.
Zda DPČ nebo prac.poměr,jak vyřešit tu nepravidelnou prac.dobu, jsem na vážkách. Díky Vám za jakékoliv rady. Zuzik