Hlavní navigace

zasilatelství - reverse charge?

  • (neregistrovaný) 83.208.109.---

    31. 5. 2007 13:58

    Dobrý den.

    Mám teoretickou otázku - v případě zasilatelské služby pro plátce v EU - jde v tomto případě také o reverse-charge? Z odst. 6 §10 si nejsem jistá.
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 5. 2007 18:43

      Zuzik (neregistrovaný) 212.90.230.---

      Re: zasilatelství - reverse charge?
      Pokud fakturujete přepravu v režimu zasilatelství jinému plátci z EU, pak se jedná o službu osvobozenou od DPH. Zuzik

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).