Hlavní navigace

Výhra v soutěži

  • (neregistrovaný) 217.117.217.---

    1. 6. 2007 9:11

    Klient vyhrál soutěž (projektant) a vyhrál 150 tisíc. Dostal ozdobný šek v sametových deskách a na účet mu bylo posláno jen 120 tisíc. Prý už zdaněných. Potřebovala bych vědět jak to zaúčtovat v DE? Jestli do zdanitelných příjmů nebo mimo základ daně, když už je to prý zdaněno. Žádný jiný papír nebo potvrzení o tom klient nemá. Moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 6. 2007 17:02

      ZdenaR (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: Výhra v soutěži
      Jako příjem bez vlivu na základ daně. Příjem již byl zdaněn srážkovou daní podle § 36/2 ZDP u zdroje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).