Hlavní navigace

přiznání daně s MP mimo tuzemsko §24a

  • (neregistrovaný) 83.208.109.---

    2. 6. 2007 12:21

    §24a ZDPH - povinnost přiznat daň při poskytnutí služby mimo tuzemsko

    Můžete mi prosím vysvětlit, oč se jedná? Pokud např. provádí česká stavební firma (plátce) rekonstrukci domu pro neplátce v Polsku, MP je Polsko, pak musí český plátce odvést daň v Polsku. Je to správný příklad?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 6. 2007 12:28

      Ja.K. (neregistrovaný) 83.208.109.---

      Re: přiznání daně s MP mimo tuzemsko §24
      Jedná se o přiznání plnění (na ř. 510) , nikoliv daně, už rozumím.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).