Hlavní navigace

DPH z paragonu počítáte na 1místo?

  • (neregistrovaný) 88.102.57.---

    4. 6. 2007 8:23

    Prosím, pokud není na paragonu od dodavatele vyčíslena DPH, můžu si ji vyčíslit na 1 desetinné místo nebo musím na dvě?
    Děkuji předem.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 6. 2007 9:52

      Michal (neregistrovaný) 80.95.104.---

      Re: DPH z paragonu počítáte na 1místo?
      §37 Vypočtená daň se zaokrouhlí na desetihaléře, popřípadě na padesátihaléře nebo se uvede v haléřích

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).