Hlavní navigace

recyklační poplatek

  • (neregistrovaný) 88.102.57.---

    4. 6. 2007 8:41

    máme poprvé montovat odsávač par, od dodavatele máme fakturu, kde je vyčíslena cena odsávače a recyklační poplatek, ten jsem zaúčtovala na vedlejší pořizovací náklady. Musím ho psát i odběrateli nebo ne?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 6. 2007 8:49

      Vladimír (neregistrovaný) 212.80.80.---

      Re: recyklační poplatek
      Teoreticky ano - viz zákon č. 185/2001 Sb. § 37n odst. 3. V praxi se to nedodržuje, protože to je fakt blbost.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).