Re: odvolání k FÚ
iveto, mám z vašich odpovědí pocit, že děláte na nemovitostech nebo trojdani:-) nic ve zlém, ale proti čemu se odvolá? v čem byl porušen zákon? proč nemůže podat dodatečné, když už byla kontrola ukončena?
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
OSVČ na neschopence: Po jejím ukončení čeká podnikatele důležitá povinnost
Když podáte žádost o důchod příliš brzy, řízení se může zastavit
Založení živnosti, první povinnosti i komunikace s úřady. Stát teď nabízí kurz zdarma
Podnikatelé na cestách: Jak se vyhnout předraženým výběrům z bankomatů
Výše příjmů, od které musíte podat daňové přiznání, vzroste na 100 tisíc korun
Senioři nad 80 let dostanou přidáno automaticky. Vláda schválila velkou změnu důchodů
4. 6. 2007 11:45
Dobrý den, moc prosím o radu. Firma koupila osobní ojeté auto ze Slovenska, které zahrnula do majetku. Dala jsem to do přiznání do DPH do řádku 220/320. Už vím, že to je špatně (dala jsem to tam i s doměnkou, že když konečný výsledek je 0,- není to zas takový problém). Samozřejmě mi přišla kontrola z FÚ a doměřila mi daň za neoprávněný odpočet. To že to mám v obouch řádkách je moc nezajímalo. Je nějaká šance až mi přijde vyměření částky s možným penálem se odvolat s oduvodněním, že jsem to zahrnula do obouch řádků, čili nebylo úmyslem si krátit daň. Naše auditorka říkala, ať si nedělám naději, že to uznají. Děkuji