Hlavní navigace

Úroky z půjček

  • (neregistrovaný) 62.77.76.---

    6. 6. 2007 10:37

    Dobrý den,

    nevíte, v jakém zákoně nebo předpisu bych našla uznatelnost úroků z půjček do 4násobku vlastního kapitálu?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 6. 2007 10:42

      Vladimír (neregistrovaný) 212.80.80.---

      Re: Úroky z půjček
      Zákon o daních z příjmů § 25 odst. w

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).