Hlavní navigace

Dodání zboží do JČS

  • (neregistrovaný) 62.177.88.---

    7. 6. 2007 12:15

    Pro Ministerstvo jsme dodávali výrobky do JČS EU vč. montáže. Podle kterého paragrafu je toto osvobozeno? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 6. 2007 14:50

      mi (neregistrovaný) 193.85.164.---

      Re: Dodání zboží do JČS
      Místo plnění mimo tuzemsko -§7odst.3z.č.235/04Sb.ř.510
      dodání zboží včetně instalace nebo montáže.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).