Hlavní navigace

co si může "dovolit"podnikatel

• (neregistrovaný) 62.77.100.---

8. 6. 2007 9:00

jsem zaměstnána abych měla min.mzdu musim mit 180h odpr.smlouvu mam na neurčito a na 8 h. denněale pracuji v krátkém a dlouhém týdnu kdy hodiny navíc nemám jako práci přesčas placenou ted mam nemocenskou a jsem těhotná rizikově nemám podepsanou hmot.odpovědnost minulý rok jsem podepsala pod tlakem že chybělo při inventůře splátkový kalendář dnes se situace opakuje ale já už nechci ze sebe dělat hlupáka ještě mi nedal výplatu mysli m že si vymýšlí a zkouší kdo se chytí tato situace byla na všech jeho pobočkách vím jak nelegálně vede svoje obchody jak se mohu bránit?inentury se nezapisují prý chce vědět stav na krámě jsme velká trafika potraviny drogérie sportka atd nikdy jsem nemohla nahlédnout do výpočtu inventury a ani si zavést příjmový a výdejový sešit abych to sama mohla ohlídat děkuji za odpověd´

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 6. 2007 10:04

aja (neregistrovaný) 213.155.227.---

Re: co si může "dovolit"podnikatel
      Nic nepodepisujte, pokud nemáte hmotnou zodpovědnost, tak Vám stejně nic nestáhne bez Vašeho souhlasu (dohoda o srážkách nebo splátkách).Pokud Vám zadržuje mzdu obraťte se na ÚP, pokud nemocenskou na OSSZ.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).