Hlavní navigace

Vedlejší prac. činnost

  • (neregistrovaný)

    8. 6. 2007 9:33

    Dobrý den, jsem ve společnosti nová (účetní firma), mám vypočítat mzdu paní, která má v systému uvedeno vedlejší pracovní činnost. Ve smlouvě má napsáno 5000 kč. Nevím, zda jí to mám dorovnat do min. mzdy nebo počítat jen s těmi 5000Kč? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 6. 2007 9:17

      J (neregistrovaný)

      Re: Vedlejší prac. činnost
      Paní má tedy dva pracovní poměry současně. Zjistěte si zda má u dalšího zaměstnavatele podepsané prohlášení poplatníka. Pravděpodobně ano. Jestli má, u vás mít nemůže. Danit budete do 5.000 Kč srážkovou daní nad 5.000,- Kč zálohovou, nejméně 20%.
      Zdravotní poj. musí odvádět minimálně z minimální mzdy (pokud nepatří do kategorie za kterou je plátce stát).Pokud součet jejích vym. základů pro ZP nedosahuje dohromady u obou min. základu, musí si zvolit jednoho ze zaměstnavatelů- bývá to ten kdo později vyplácí- a ten po předložení potvrzení od druhého zaměstnavatele
      doplatí do minima. Snad jsem to popsala srozumitelně.

    • 9. 6. 2007 14:11

      xy (neregistrovaný)

      Re: Vedlejší prac. činnost
      vedlejší prac. poměr již není, buď má pracovní poměr u jednoho zaměstnavatele a u druhého zaměstnavatele má také prac. poměr, nebo DoPČ (že by vedlejší prac. činnost?) nebo DoPP
      to je třeba si ujasnit
      zaměstnanec může mít také u jednoho zaměstnavatele prac. poměr a zároveň třeba DoPČ a tím je třeba myšlena ta vedlejší prac. činnost - to by se potom danilo vše dohromady
      pokud neznáme podrobnosti, nelze jednoznačně odpovědět

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).