Hlavní navigace

Výstavy - jak danit

  • (neregistrovaný) 213.192.52.---

    8. 6. 2007 21:12

    Naše společnost zajišTuje firmám z ČR účast na výstavách ve třetích zemích. Při fakturaci některé firmy požadují přesný rozpis cen (např. výstavní plocha, doprava, občerstvení, letenky, víza...) a některé ne a těm se to fakturuje jed¨nou částkou. Pokud je na faktuře uveden rozpis služeb viz. výše - daním stále dle §10 odst. 4?
    Společnosti si nejdříve vyberou dle ceníku služby, které chtějí od nás zajistit a my je potom fakturuje, ale vše je součástí výstavy.
    Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 6. 2007 18:30

      Michal (neregistrovaný) 80.95.104.---

      Re: Výstavy - jak danit
      Jasně, přečtěte si poslední větu §10/4 tam je i "služby přímo související"

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).