Hlavní navigace

DPH u solárních zařízení

  • (neregistrovaný) 85.132.202.---

    10. 6. 2007 20:27

    Dobrý den, prosím o radu!!!Je u solárních zařízení souvisejících se stavbou domů 5% DPH???
    Předem mockrát děkuji!!!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 6. 2007 19:33

      Zuzik (neregistrovaný) 212.90.230.---

      Re: DPH u solárních zařízení
      Pokud se jedná o dodání solárního zařízení včetně MONTÁŽE do objektu určeného k bydlení splňující podmínky § 48 ZDPH pak bude 5%. Zuzik

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).