Hlavní navigace

Konec prac. poměru u ČID

  • (neregistrovaný) 85.207.14.---

    11. 6. 2007 14:16

    Musí se oznamovat ukončení pracovního poměru ČID dohodou
    na úřad práce? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 6. 2007 7:23

      tatana (neregistrovaný) 82.142.65.---

      Re: Konec prac. poměru u ČID
      ano, ZP § 48 odst. 5

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).