Hlavní navigace

5% DPH u elektr. zabez. v RD

  • (neregistrovaný) 62.240.178.---

    12. 6. 2007 14:38

    Dobrý den, chtěla bych se informovat, zda je správné fakturovat službu spojenou s dodávkou elektronického zabezpečení v rodinném domě s 5%?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 6. 2007 19:44

      Zuzik (neregistrovaný) 212.90.230.---

      Re: 5% DPH u elektr. zabez. v RD
      5% - pokud se jedná o dodávku včetně montáže do objektu určeného pro bydlení viz §48 ZDPH. Zuzik

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).