Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Nájemní smlouva nebytových prostor: Máme vzor ke stažení
Nejtěžší období přichází těsně před důchodem. Tisíce lidí přijdou o práci
Tropické teploty jsou tady. Pro zaměstnavatele začínají platit důležitá pravidla
Rodinná firma: Časovaná bomba, které nikdo nevěnuje pozornost
Spouští se předregistrace pro zaměstnance s nástupem od července 2026
Pozor na podvodné faktury: Vydávají se za Živéfirmy.cz a šíří falešné výzvy k úhradě
13. 6. 2007 12:16
Dobrý den!
Chci koupit v bazaru ojeté auto z r. 1997 dovezené z Itálie (nemá zatím ani poznávací značku). V bazaru mi tvrdí, že dostanu čistopis TP a budu zapsán jako první majitel (prý to technickou má, stačí zaplatit povinné ručení, evidenční kontrolu a zajít na Dopravní inpektorát). Máte s tím někdo zkušenost? Není v tom nějaký skrytý problém? Děkuji.