Hlavní navigace

Odpisy

  • (neregistrovaný) 88.208.88.---

    14. 6. 2007 9:50

    Mohu majetek porizeny v roce 2005 zacit odepisovat az v roce 2006? Mohu uplatnit §26 odst 8 ZDP - prerušení odepisování?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 6. 2007 16:31

      jana (neregistrovaný) 90.176.34.---

      Re: Odpisy
      Ano, ale nejde o přerušení odepisování (protože, ještě nezačalo), a v roce 2006 budete uplatňovat 1.rok odpisu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).