Hlavní navigace

Odpis v prvnim roce

  • (neregistrovaný) 88.208.88.---

    14. 6. 2007 12:31

    Pokud jsem zaradila majetek do in. majetku dne 20.10.2006 bude danovy odpis za rok 2006 za cely rok nebo pouze za mesice rijen,listopad, prosinec? Jde o zrychleny odpis. Ucetni odpisy se rovnaji danovym.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 6. 2007 13:01

      ZdenaR (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: Odpis v prvnim roce
      Daňový odpis bude za celý rok. Použijete koeficient v 1. roce odpisování podle § 32 ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).