Hlavní navigace

DPP a DPČ - minimální mzda

  • (neregistrovaný) 89.31.40.---

    15. 6. 2007 9:57

    Dobrý den,

    myslím si správně, že už i na dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr se vztahuje ustanovení o minimální mzdě? Sjednám-li teda s někým dohodu o PP na 10 hod, tak mu musim dát 500?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 6. 2007 10:23

      J (neregistrovaný) 213.192.55.---

      Re: DPP a DPČ - minimální mzda
      Ano § 111 ZP -minimální mzda se vztahuje i na dohody.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).