Hlavní navigace

Prodej osobního auta

  • (neregistrovaný) 88.102.222.---

    18. 6. 2007 12:07

    Prosím při prodej osobního auta od jehož pořízení neuplynul 1 rok musím podávat daňové přiznání. Jaké výdaje lze uplatnit? Lze nákup pnetumatik, technickou prodhlídku, náhradní díly, opravy? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 6. 2007 12:47

      bdm (neregistrovaný) 217.196.220.---

      Re: Prodej osobního auta
      *** Všechno, co je možno uplatnit, najdete v §10/5 ZDP, a to do výše příjmu a prokázané ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).