Re: zaměstnanec s více pracovními poměry
Mám taky takové zaměstnance a požadovala jsem, aby mi přinesly potvrzení od toho druhého zaměstnvatele, že jim odvádí ZP nejméně z ninimální mzdy a nechám si to od nich potvrdit zase na začátku roku 2008. A na základě toho jim odvádím ZP z vydělaných peněz.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Důchody porostou seniorům rychleji, projeví se to však zřejmě až v roce 2029
Padesát tisíc jako základ? Výpočet důstojné mzdy rozvířil sítě, lidé mluví o výsměchu
Zvláštní zkrat ministerstva, postavit si hlavu u zdravotních benefitů je absurdní
Stát označuje nové hlášení za stabilní, firmy ale hlásí chyby a chaos
Nevinný prodej domácí slivovice může skončit likvidační pokutou
Firmy musí řešit zmatek v hlášení zaměstnanců. Chyba v systému poslala špatná data
18. 6. 2007 14:28
Zaměstnanec má souběžně uzavřeny dva pracovní poměry a v jednom z nich (u naší firmy ne) dosahuje minimální mzdy.
Prosím o radu,jaké všechny náležitosti musí obsahovat POTVRZENÍ o tom,že je u hlavního zaměstnavatele za zaměstnance odváděno pojistné na ZP alespoň z minimálního vyměřovacího základu.A na jak dlouhou dobu se toto potvrzení vystavuje (předpokládám že ho nebudeme muset vyžadovat každý měsíc)
Děkuji předem za odpověď.