Hlavní navigace

Nárok na dovolenou

  • (neregistrovaný) 88.103.93.---

    19. 6. 2007 8:42

    Dobrý den,
    měla bych dotaz ohledně nároku na dovolenou.Může si její část zaměstnanec po nástupu do zaměstnání (HPP) vybrat, aniž by odpracoval 60dní dle zákona? Je u něj jisté, že prac.poměr bude nadále pokračovat.
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 6. 2007 9:11

      xy (neregistrovaný) 195.47.3.---

      Re: Nárok na dovolenou
      ano, Zákoník práce § 217 odst. 2, § 222 odst. 5

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).