Hlavní navigace

Danový doklad k přijaté záloze??

  • (neregistrovaný) 88.102.65.---

    19. 6. 2007 11:04

    Zdravím všechny.Mám takový dotaz.Byla vystavena zálohová fa na Slovensko v květnu v tomtéž měsíci zaplacena, ale pro zboží si přijedou až zítra. Faktura se do zemí EU vystavuje dle §64 osvobozeno od DPH.Musím vystavit ke dni přijaté platby danový doklad? nebo když to nemá vliv na DPH a DUZP bude až zítra, tak pouze zítra fakturu? děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).