Hlavní navigace

Výpověd z důvodů podle § 52 odst.g

  • (neregistrovaný) 195.39.5.---

    19. 6. 2007 17:09

    Mám nárok na odstupné,když jsem měla smlouvu na dobu neurčitou?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 6. 2007 18:56

      aa (neregistrovaný) 213.195.210.---

      Re: Výpověd z důvodů podle § 52 odst.g
      Odstupné Vám nenáleží.Výpověď je pro soustavné méně závažné porušení povinností.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).