Hlavní navigace

Příjmy z mandátní smlouvy

  • (neregistrovaný) 80.188.216.---

    21. 6. 2007 12:53

    Dobrý den, o jaký příjem (§) se jedná, pokud má společník s.r.o. (zároveň zaměstnanec) příjmy ještě ze sml. mandátní? Kde je to upraveno. Děkuji za Vaše odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 6. 2007 14:33

      bdm (neregistrovaný) 217.196.220.---

      Re: Příjmy z mandátní smlouvy
      *** §6/1/b ZDP - závislá činnost ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).