Hlavní navigace

Vklad majetku jako ZJ s.r.o. od FO

  • (neregistrovaný) 213.168.176.---

    21. 6. 2007 14:02

    Dobrý den, potřebuji se zeptat, zda může OSVČ, která zakládá s.r.o. jako jedniný společník převést majetek z FO do právnické, aniž by šlo o prodej. Jedná se o už odepsaný majetek drobný i dlouhodobý. Je třeba přizvat odhadce na ocenění reálnou hodnotou?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 6. 2007 14:32

      bdm (neregistrovaný) 217.196.220.---

      Re: Vklad majetku jako ZJ s.r.o. od FO
      *** Ano, v podstatě může použít jako vklad - podmínky v §59 Obch.Z. ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).