Hlavní navigace

Slovenský občan-české DPFO?

  • (neregistrovaný) 84.42.239.---

    23. 6. 2007 8:45

    Dobrý den, může občan Slovenska, který má trv.pobyt na Slovensku ale je zde řádně zaměstnaný a má zde hlášené "přechodné bydliště" si na konci roku podat DPFO z HPP a dalšího prac.poměru (kde má daň min 20%) na vyúčtování daně?
    Děkuji Jana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 6. 2007 8:59

      LeaX (neregistrovaný) 83.208.40.---

      Re: Slovenský občan-české DPFO?
      Musí - ad § 2 ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).