Hlavní navigace

Úrok z Bú do § 8 ?

  • (neregistrovaný) 82.99.129.---

    26. 6. 2007 9:51

    Pokud má podnikatel běžný účet a každý měsíc se mu připisují úroky, zdaňují se v § 8 do přiznání nebo už jsou bankou zdaněny?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 6. 2007 9:55

      JS (neregistrovaný) 89.102.248.---

      Re: Úrok z Bú do § 8 ?
      Pokud má založen účet určený k podnikání, banka nezdaňuje a on si je zařadí do § 8.
      Účty pro občany jsou již bankou zdaňovány.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).