Hlavní navigace

přechod z daňové evidence

  • (neregistrovaný) 89.185.238.---

    26. 6. 2007 10:38

    Dobrý den, mám takovou "jednoduchou" otázku, která by mě zajímala. Při jakém obratu se musí přejít na účetnictví? Je to při 15ti milionech? Řešit to nemusím, jen jsem to nevyčetla. Děkuji za odpověď, pěkný den všem

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 6. 2007 10:47

      bdm (neregistrovaný) 217.196.220.---

      Re: přechod z daňové evidence
      *** Najdete v zákoně o účetnictví §1 = ano 15 mil. ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).