Hlavní navigace

podnikatel FO a daň z příjmů

  • (neregistrovaný) 88.103.48.---

    26. 6. 2007 16:20

    prosím, můžete mi poradit, podnikatel fyzická osoba vede účetnictví, daň z příjmů podává na formuláři Přiznání k dani z příjmů fyzických osob? Základem daně je zisk? A daň počítá podle tabulky §16 zákona o dani z příjmů? Moc děkuji za radu, potřebuji to do školní práce.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).