Hlavní navigace

Zřizovací náklady - DPH

  • (neregistrovaný) 85.160.1.---

    26. 6. 2007 17:49

    Prosím o posouzení -
    faktura SRO od notáře (založení spol.) - DUZP 6.1.07, registrace firmy k DPH - 16.2.07. DPH zřejmě uplatnit nejde, že? Nebo třeba v rámci "změna režimu" ... myslím, že ne, ale zkouším to, třeba máte někdo zkušenost... Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 6. 2007 18:23

      Zuzik (neregistrovaný) 212.90.230.---

      Re: Zřizovací náklady - DPH
      Tak toto nejde dát do DPH, celou částku včt. DPH dejte do zřiz.výdajů. §74 ZDPH Vám řekne, co lze. Zuzik

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).