Hlavní navigace

Tichý společník

  • (neregistrovaný) 85.160.65.---

    27. 6. 2007 14:25

    Dobrý den. Jako spojení se zahraničními osobami se uvádí v DPPO i tichý společník ze zahraničí? /je to č.12 na přední straně/ A je v tom případě i osobou spojenou? Když pouze poskytl kapitál bez vlivu na chod firmy? Díky za názory.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 6. 2007 17:21

      bdm (neregistrovaný) 217.196.220.---

      Re: Tichý společník
      *** Spojené osoby definuje ZDP §23/7. Tichý, pokud je jen tichý, pak není spojenou osobou ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).