Hlavní navigace

DPH-osvobození s nárokem na odpočet !?

  • (neregistrovaný) 193.165.161.---

    27. 6. 2007 14:28

    Dobrý den, přišla nám faktura za přepravu. Je s nulovou DPH a je na ní uvedeno "osvobozené ponění podle §69" Co pro mě jako pro odběratele tzv. osvobození s nárokem na odpočet znamená z hlediska DPH. Děkuji, setkávám se s takovým případem prvně. Zuzka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).