Hlavní navigace

Změna pracoviště

  • (neregistrovaný) 85.207.15.---

    1. 7. 2007 20:05

    dobrý večer, pokud zaměstnavatel přesouvá moje pracoviště )konkr.z Liboce do Malešic), musí mi nabídnout změnu pacovní smlouvy? A pokud nebudu souhlasit, musí mi dát odstupné či prd? Díky. Lojzik

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 7. 2007 8:09

      aa (neregistrovaný) 213.155.227.---

      Re: změna pracoviště
      Ano, pokud se změní místo výkonu práce, je nutná změna prac.smlouvy (se souhlasem zaměstannace). Pokud zaměstnanec nesouhlasí, pak dostane výpověď §52 písm. b (výpověd.doba 2 měs + 3 měs.odstupné).

    • 2. 7. 2007 8:34

      Milka (neregistrovaný) 62.141.0.---

      Re: změna pracoviště
      A Vy máte v pracovní smlouvě výkon práce přímo Praha Liboc? Nebo pouze Praha? Jetliže máte opravdu Liboc, tak platí viz shora, jestliže pouze Praha musíte začít pracovat i jinde v Praze.

    • 2. 7. 2007 9:15

      lojzik (neregistrovaný) 212.158.128.---

      Re: změna pracoviště
      jo-jo, mám přímo Liboc. Díky Vám za rady.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).