Hlavní navigace

DPH-pronájem mov.věci z EU-poradíte?

  • (neregistrovaný) 62.168.43.---

    2. 7. 2007 14:39

    Prosím o radu...FO neplátce DPH se sídlem v EU nám pronajímá movitou věc. Podléhá toto plnění dani z přidané hodnoty? A jakým způsobem bychom jej měli uvádět v přiznání? Jsme s.r.o., plátci DPH, vedeme PÚ. Předem děkuji!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 7. 2007 14:06

      Helena (neregistrovaný) 62.209.200.---

      Re: DPH-pronájem mov.věci z EU-poradíte?
      Jakékoliv plnění od neplátců v EU není předmětem DPH (stejně jako od neplátce v ČR). Pokud by byl pronájem movité věci od plátce DPH - bylo by reverz §10,odst.6,p.F na řádcích 230/330.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).