Hlavní navigace

faktura nebo příjmový doklad

  • (neregistrovaný) 89.24.4.---

    3. 7. 2007 10:58

    Dobrý den,za jákých okolností mohu vystavit pouze příjmový doklad a né fakturu ,je to omezeno částkou?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 7. 2007 14:19

      Ivča (neregistrovaný) 85.71.215.---

      Re: faktura nebo příjmový doklad
      Nemáte na mysli zjednodušený daňový doklad? Tam je hranice 10 tis. Více o tomto dokladu v § 28 odst. 3 ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).