Hlavní navigace

dan.z převodu nem.,kdy podat,kdy platit?

  • (neregistrovaný) 198.36.86.---

    4. 7. 2007 12:32

    prosím o radu, koupila sem a prodala parcelu,kdy bych mela podat přiznani k převodu nemovitostí a kdy ji pak platit??? prosím poradte! slyšela jsem, že to neni jako u dane z nemovitosti, co by se me to týkalo začátkem r.08, že dan z převodu nemovitosti je jina! prosím poradte!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 7. 2007 12:44

      r (neregistrovaný) 88.102.222.---

      Re: dan.z převodu nem.,kdy podat,kdy pla
      zkuste zákon č. 357/1992 Sb. § 21 - poplatník je povinen podat místně příslušnému správci daně přiznání k dani z převodu nemovistosti nejpozději do konce třetího měsíce následujícího po měsíci, v němž byl zapsán vklad práva do katastru nemovitosti.

      § 18 zák. č. 357/1992 Sb. daň z převodu nemovitosti je splatná ve lhůtě pro podání daňového přiznání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).