Hlavní navigace

účetní program: sklad + maloobchod

• (neregistrovaný) 85.71.109.---

7. 7. 2007 5:17

Zařizuji malý obchůdek, kde budeme tři prodavačky. Potřebujeme systém s kasou a s automatickým odepisováním zboží ze skladu, které doufám usnadní orientaci v tom, co je kdy třeba doobjednat. Doposud jsme posílali zboží poštou maloobchodně i velkoobchodně, vystavovali paragony i faktury(doposud v ruce). Tato agenda nám v obchůdku zůstane.
    Doma počítám DPH (dosud v Excelu) a píšu peněžní deník (rukou). Jaký účetní program by na tyto činnosti (na dvou různých místech) byl vhodný?
    Nemám vůbec žádné zkušenosti s účetními programy a plno otázek. Pokud bych někomu z vás mohla třeba zavolat a ptát se na podrobnosti, byla bych moc vděčná.
    Děkuju za odpovědi.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 7. 2007 13:52

xxl (neregistrovaný) 88.100.153.---

Re: účetní program: sklad + maloobchod
      Nikdo neradí a já vám taky neporadím. Víte ale, co bych udělal? Takový systém má už spousta obchodů - např. v mém bydlišti je to obchod s domácími potřebami, nářadím atd.atd. Jen pro ilustraci, co to dokáže: když jsem kupoval kouřové koleno, paní se podívala do pokladny a hlásila, že ten druh, co chc,i nemají, ale trochu jinak zpracované. A hned volala kolegyni, aby udělala poznámku do objednávek. Je to prodejna snad 3x7m s třemi prodavačkami.
      Tak bych předpokládal, že ve svém okolí podobný najdete a když
      uděláte smutné oči, jistě vám rádi poradí.
      (Jak jsem slíbil, tak jsem neporadil. Sorry.)

• 8. 7. 2007 19:38

martina (neregistrovaný) 85.207.100.---

Program Lupa je výbornej, umožňuje využít i zadávání receptur, ale cena je dost vysoká.

• 9. 7. 2007 16:21

xxl (neregistrovaný) 88.100.153.---

Msím mazat.
      >>Nikdo neradí a já vám taky neporadím. Víte ale, co
      >>bych udělal? Takový systém má už spousta obchodů -
      >>např.
      >>v mém bydlišti je to obchod s domácími potřebami,
      >>nářadím atd.atd. Jen pro ilustraci, co to dokáže:
      >>když
      >>jsem kupoval kouřové koleno, paní se podívala do
      >>pokladny
      >>a hlásila, že ten druh, co chc,i nemají, ale trochu
      >>jinak zpracované. A hned volala kolegyni, aby udělala
      >>poznámku do objednávek. Je to prodejna snad 3x7m s
      >>třemi
      >>prodavačkami.
      >>Tak bych předpokládal, že ve svém okolí podobný
      >>najdete a když
      >>uděláte smutné oči, jistě vám rádi poradí.
      >>(Jak jsem slíbil, tak jsem neporadil. Sorry.)
      >>
      >Program Lupa je výbornej, umožňuje využít i zadávání
      >receptur, ale cena je dost vysoká.

+Rozsypala se mi pila. Vrátil jsem se právě z nákupu - následující postup: V kanceláři jsem si objednal co chci, na obrazovce si prodavačka přečetla, že toho mají méně než potřebuji, nabídla mi podobný díl, zaplatil jsem, hned dostal fakturu, odešel do skladu (vzdáleného asi 100 m), tam jsem měl díly připravené i s dodacím listem. Vrátil jsem se a zjistil jsem, že je to program K2 a že jsou schopni ušít program na jakoukoliv firmu dle přání.
      Zadejte ve vyhledávání software K2 a tam zjistíte vše ostatní. (Já jsem to hledal V GOOGLE.)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).