Hlavní navigace

Letenka pro potenc.obch.partnera?

  • (neregistrovaný) 90.176.66.---

    9. 7. 2007 13:54

    Hezký den přeji,

    prosím Vás, bude letenka pro našho potencionálního obchodního partnera daňovým, nebo nedaňovým nákladem - na 513? Bavím se tady s kolegou a ten říká, že pokud je ta letenka zahrnuta v kalkulaci na ten budoucí projekt a zákazník souhlasí s tím (ústně), že mu to bude přifakturováno k ceně služby nebo zboží, tak to mohu dát daňově na 518... Ale já nějak nevím, nevím...

    Předem mockrát děkuji!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 7. 2007 15:25

      bdm (neregistrovaný) 217.196.220.---

      Re: Letenka pro potenc.obch.partnera?
      *** Pokud se Vám tenhle, svou podstatou nedaňový, náklad promítne jednou do výnosů, pak ano, může být daňový. Máme i §24/2/zc ZDP. Prokazování souvislosti ale bude na Vás :-))) ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).