Hlavní navigace

ukončení podnikání

  • (neregistrovaný) 90.176.48.---

    10. 7. 2007 6:11

    Dobrý den,
    OSVČ, daň.evidence, ukončení podnikání. Kde dám v daň.přiznání zaplacené soc.pojištění, které bylo zaplaceno až po dni ukončení podnikání? Dám to do přílohy č.1- úpravy podle §5 a 23 zákona zvyšující nebo snižující rozdíl mezi příjmy a výdaji? Nebo někde jinde? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 7. 2007 23:27

      ZdenaR (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: ukončení podnikání
      Ano, jako závazek - do úprav základu daně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).