Hlavní navigace

Silniční daň

  • (neregistrovaný) 194.108.135.---

    10. 7. 2007 7:49

    Dobrý den, mám podobný dotaz zda u nákladního automobilu, který má v TP EURO 4 směrnice EHS/ES č. 2005/78 B můžu si uplatnit nějakou slevu? Moc děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 7. 2007 11:38

      Zuzik (neregistrovaný) 212.90.230.---

      Re: Silniční daň
      Včera tady byl úplně stejný dotaz - odpověď znovu a opět ano :48% sleva viz. §6 odst. 7 sil.zákona. Zuzik

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).