Hlavní navigace

Založení závěrek do OR-nutné

  • (neregistrovaný) 62.24.79.---

    10. 7. 2007 8:53

    Dobrý den,
    chci se zeptat dle jakých § je nutné založení účetních závěrek do OR včetně splnění povinnosti udělat zprávu o propojených osobách spol.. Nevztahuje se toto pouze na společnosti auditované?
    Předem Vám mnohokrát děkuji za brzkou odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 7. 2007 10:32

      pája (neregistrovaný) 82.113.40.---

      Re: Založení závěrek do OR-nutné
      přečtěte §§ 27 a následující obch.zák. a tam je vše, co se týká obchodního rejstříku včetně povinnosti zakládat do snbírkylistin určené dokumenty.

    • 10. 7. 2007 22:01

      xxl (neregistrovaný) 88.100.153.---

      Re: Založení závěrek do OR-nutné
      Obsah: držte se § 39 vyhl.500/2002 Sb. a odpovídejte na jednotlivé body.
      Pak ve vyhledávačích stačí napsat Sbírka listin je tam hodně vysvětlilvek, anebo http://www.audit-alliance.cz/clanky0.php?m=0&cid=11

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).