Hlavní navigace

Nezl. student, brigáda, doklad o studiu

• (neregistrovaný) 193.179.187.---

10. 7. 2007 9:41

Nezletilá dcera nastoupila na měsíc na brigádu, účetní jejího zaměstnavatele po ní požaduje potvrzení ze školy, že studuje. Po mně naše personalistka takové potvrzení o studiu dcery k mému daňovému přiznání nepožadovala s poukazenm na to, že je dcera nezletilá. Není to stejný - obdobný případ ? Sehnat o prázdninách někoho ve škole je docela problém - školník potvrzení nevydává...
    Děkuji. Váš právník

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 7. 2007 9:44

eva (neregistrovaný) 212.71.154.---

Re: nezl. student, brigáda, doklad o stu
      Účetní zaměstnavatele Vaší dcery chce potvrzení o studiu z důvodu možného uplatnění slevy na studenta. Dcera nemusí toto potvrzení doložit , ale nebude mít v měsíční mzdě uplatněnou slevu na studenta. Možné pak pak uplatnit v ročním zúčtování - o nic nepřijde.

• 10. 7. 2007 10:54

Eva M. - moderátorka diskuze (neregistrovaný) 85.207.166.---

Upozornění moderátora
      Váš příspěvek byl vložen do diskuze několikrát. To opravdu není nutné, diskuze je pak nepřehledná. Pro příště stačí vložit dotaz jen jednou, jinak se vystavujete riziku, že všechny totožné příspěvky budou smazány! Smazala jsem vaše ostatní totožné příspěvky, tento ponechávám.

• 11. 7. 2007 9:07

právník (neregistrovaný) 62.40.76.---

Re: Upozornění moderátora
      Omlouvám se, "zapracoval" počítač, který mi 2 x oznámil jakýsi Virus SCAN atd., tak proto jsem podnikl několik pokusů.

• 11. 7. 2007 9:17

Eva M. (neregistrovaný) 85.207.166.---

Re: Upozornění moderátora
      OK :-) Příště prosím zkuste před dalším odesláním refresh stránky (znovunačtení) pomocí F5. Děkujeme ;-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).