Hlavní navigace

Zvláštní režim-§90

  • (neregistrovaný) 88.100.14.---

    10. 7. 2007 14:11

    Jestliže plátce DPH podle 90, registrovaný na FÚ, obchoduje s ojetými auty nyní koupil N1. Od dodavatele v tuzemsku má vyčíslené DPH na vstupu, na které má nárok. Může mi někdo prosím poradit , jak teď bude tento automobil N1 prodávat?
    Musí on také odvést celé DPH při prodeji? Logicky zřejmě ano.
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 7. 2007 15:01

      Irena (neregistrovaný) 89.102.186.---

      Re: Zvláštní režim-§90
      Ano, máte pravdu, při prodeji odvede DPH z celé prodejní částky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).