Hlavní navigace

Nákup zboží

  • (neregistrovaný) 82.142.79.---

    12. 7. 2007 12:22

    Dobrý den,

    potřebovala bych poradit. Firma s.r.o., která se zabývá výrobou, nemá živnosťák na nákup a prodej zboží. Občas nakupuje věci od jedné firmy a prodává je další firmě. Můžu tyto nákupy a prodeje účtovat jako nákup a prodej zboží i když nemá tuto činnost v živnosťáku?

    Díky
    Lenka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 7. 2007 14:14

      pája (neregistrovaný) 82.113.40.---

      Re: Nákup zboží
      Provozování činnosti, která je předmětem živnosti bez živnostenského oprávnění pro tuto živnost je neoprávněné podnikání - viz § 61 živ.zákona se všemi dopady a důsledky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).