Hlavní navigace

MOŽNOST ODSTOUPENÍN OD SMLOUVY - AUKCE

  • (neregistrovaný) 83.208.99.---

    12. 7. 2007 15:55

    Dobrý den,
    mám otázku. U smluv uzavřených na dálku / pomocí netu/ platí možnost odstoupení od smllouvy dle § 53, odst. 7 OZ. bez udání důvodu
    Platí to i u koupě formou aukce/ na aukčním serveru?
    Protože dle § 54 , odst. e ovšem říká, že se to netýká dražeb. Rozmumí tomu někdo ? . Předem děkuji za Vaší odpověď.
    Děkuji .Pavel Hrubeš

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).